صفحه نخست » اخبار و اطلاعیه ها  » آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۸۸

آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۸۸

آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۸۸

اطلاعیه شماره ۱۳ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۵/۱۲/۱۳۸۸
با خرید هریک از محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین از %۲۰ (درصد) تخفیف ویژه ایام نوروز بهره مند شوید.

اطلاعیه شماره ۱۲ … تاریخ درج اطلاعیه: ۰۸/۱۲/۱۳۸۸
در پی تمایل شرکت حفاری شمال (North Drilling) بر تکمیل و بروزرسانی لغت نامه اصطلاحات حفاری ، اجازه آن از سوی مدیریت گروه آموزشی مهندسی ایران به شرکت حفاری شمال (North Drilling) صادر گردید.
بر اساس این اجازه نامه شرکت حفاری شمال (North Drilling) میتواند این لغت نامه را بروزرسانی کرده و در سایت شرکت خود قرار دهد ، همچنین شرکت حفاری شمال (North Drilling) متعهد گردیده نام گروه آموزشی مهندسی ایران را در قسمت منابع لغت نامه اصطلاحات حفاری ارائه شده در سایت آن شرکت درج نماید.
با ارائه نسخه جدید این لغت نامه لینک دریافت آن را در دسترس شما قرار می دهیم.

اطلاعیه شماره۱۱ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۱/۱۰/۱۳۸۸
اخیرا مشاهده شده برخی افراد سودجو با استفاده از نام گروه آموزشی مهندسی ایران اقدام به تکثیر و فروش محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران مینمایند.
در صورت مشاهده این موارد آن ها را معرفی کرده تا از طریق قانونی مورد پیگرد قرار گیرند.

اطلاعیه شماره ۱۰ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۰/۱۰/۱۳۸۸
بدلیل تحریم ایران از سوی آمریکا سرور پایگاه اینترنتی نیز از این تحریم ها در امان نماند و کلیه اطلاعات پایگاه اینترنتی بلوکه شد.
با تلاش دوباره اقدام به راه اندازی مجدد پایگاه اینترنتی گروه آموزشی مهندسی ایران نمودیم و در بخش هایی نیز تغییراتی ایجاد نمودیم.
در صورت مشاهده هرگونه خطا یا اشکال در بخش های مختلف پایگاه اینترنتی لطفا آن را به ما اطلاع دهید.

اطلاعیه شماره ۹ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۶/۰۸/۱۳۸۸
به پیشنهاد کاربران سایت مهندسی تصمیم گرفتیم بخشی با نام “خرید پروژه” راه اندازی کنیم. هدف از راه اندازی این بخش خریداری پروژه های تهیه شده توسط شما می باشد.
اطلاعات بیشتر …

اطلاعیه شماره ۸ … تاریخ درج اطلاعیه: ۰۷/۰۷/۱۳۸۸
بعلت بروز برخی مشکلات فنی ، تا اطلاع ثانوی عرضه محصولات بصورت “خرید پستی” صورت نمیگیرد، منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.

اطلاعیه شماره ۷ … تاریخ درج اطلاعیه: ۳۰/۰۵/۱۳۸۸
با توجه به ارتقاء سرور ، سایت برای مدت ۱ هفته در دسترس نبود که جا دارد در اینجا بابت این مشکل پیش آمده از شما معذرت خواهی کنیم و امیدواریم دیگر چنین مشکلاتی برای سایت رخ ندهد.

اطلاعیه شماره ۶ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۰/۰۴/۱۳۸۸
بدلیل برخی مشکلات امکان برقرای تماس تلفنی با بخش پشتیبانی وجود ندارد. هرگونه سوال و پرسشی را میتوانید از طریق بخش تماس با ما یا ایمیل mohande30 در Gmail مطرح نمایید.

اطلاعیه شماره ۵ … تاریخ درج اطلاعیه: ۰۳/۰۳/۱۳۸۸
با پیگیری های بعمل آمده دوباره امکان پرداخت از طریق کارت به کارت (انتقال) در سایت مهندسی فعال گردید. برای اطلاع از شماره جدید کارت به “اینجا” مراجعه کنید.

اطلاعیه شماره ۴ … تاریخ درج اطلاعیه: ۳۰/۰۲/۱۳۸۸
با توجه به مشکلات پیش آمده برای سرور مدتی سایت گروه آموزشی مهندسی ایران در دسترس نبود که با تلاش مدیریت و سرویس دهنده مشکلات برطرف شد و قول داده شده دیگر مشکلی برای سایت پیش نیاید ، در اینجا برخود واجب میدانم بدلیل در دسترس نبودن ایم چند روزه سایت از شما عذرخواهی کنم.
مدتی پیش طرح بازاریابی برای سایت گروه آموزشی مهندسی ایران راه اندازی شد و در این زمینه بسیاری از دوستان خواستار همکاری با سایت شده اند و پیشنهادات سازنده ای نیز ارائه نمودند.
در راستای احترام به نظرات شما دوستان ، روش دیگری نیز برای بازاریابی محصولات مهندسی در نظر گرفته شده که بسیار ساده تر و پردرآمدتر از روش اول هست.

 

اطلاعیه شماره ۳ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۰/۰۲/۱۳۸۸
بدلیل برخی مشکلات قابلیت پرداخت (انتقال) کارت به کارت غیر فعال شده و تنها با واریز وجه به حساب بانکی اقدام به خرید محصولات نمایید. بزودی این امکان دوباره فعال میگردد.

اطلاعیه شماره ۲ … تاریخ درج اطلاعیه: ۰۲/۰۲/۱۳۸۸
با توجه به علاقمندی دوستان در بفروش رساندن محصولات سایت تصمیم گرفتیم برای این دسته از دوستان مزایای خاصی در نظر بگیریم. افرادی که برای محصولات سایت مهندسی بازاریابی کنند ، ۱۰ درصد قیمت محصول بفروش رسانده ؛ کارمزد (پورسانت) دریافت می کنند.

اطلاعیه شماره ۱ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۰/۰۱/۱۳۸۸
برای سهولت در خرید محصولات و جلوگیری از هرگونه اشتباه لازم دیدیم یکسری تذکرات را مطرح نماییم:
۱٫ قبل از واریز وجه جهت خرید محصولات، توضیحات مربوط به آن محصول را بدقت مطالعه نمائید.
۲٫ پس از واریز وجه و ثبت مشخصات در سیستم ، ما را از طریق ارسال پیامک (SMS) از واریز وجه آگاه سازید.
۳٫ در صورتی که محصول خریداری شده شما باید از طریق پست ارسال گردد ، ایمیل – شماره تلفن – نشانی و کدپستی را حتما وارد کنید.
۴٫ سعی کنید ایمیل و شماره تلفنی که در سیستم ثبت میکنید معتبر باشد. (جهت تماس های بعدی با شما)
۵٫ محصولات ارایه شده در سایت مهندسی با بالاترین کیفیت ارائه میگردد و محصول فروخته شده پس گرفته نمیشود.
۶٫ در خرید خود دقت کنید زیرا مبلغ واریز شده تحت هیچ شرایطی پس داده نمیشود.
۷٫ نشانی خود را بدقت وارد کنید، در صورت اشتباه در درج نشانی و دریافت نکردن محصول باید هزینه ارسال دوباره را پرداخت نمائید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *