صفحه نخست » اخبار و اطلاعیه ها  » آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۸۹

آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۸۹

آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۸۹

اطلاعیه شماره ۲۶ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۳/۱۲/۱۳۸۹
با خرید هریک از محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین از %۲۰ (درصد) تخفیف ویژه جشنواره بهاره گروه آموزشی مهندسی ایران بهره مند شوید.

اطلاعیه شماره ۲۵ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۷/۱۰/۱۳۸۹
شاید بتوان گفت یکی از اهداف اولیه تشکیل گروه آموزشی مهندسی ایران جمع آوری منابع مهندسی شیمی-نفت-گاز-پتروشیمی بود که با لطف و عنایت خداوند و تلاش های بی دریغ توانسته ایم قدم هایی هر چند کوچک در این زمینه برداریم و از نشانه های آن می توان به علاقه مندی دانشجویان-اساتید-پژوهشگاه ها و جدیدا خبرنگاران و برنامه سازان تلوزیونی به فیلم های آموزشی گروه آموزشی مهندسی ایران اشاره نمود و هر بار ما را مصمم تر به ادامه راهی که شروع نموده ایم می کند.
کلیه مراکز آموزشی-کتابخانه ها-شرکت ها جهت تجهیز کتابخانه های خود می توانند با ما تماس بگیرند تا محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران را با شرایطی ویژه به آنها ارائه دهیم .

اطلاعیه شماره ۲۴ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۰/۱۰/۱۳۸۹
در طی تماس های یکی از باشگاه های فرهنگی ورزشی مبنی بر پیشنهاد به گروه آموزشی مهندسی ایران جهت اسپانسر شدن آن باشگاه فرهنگی ورزشی لازم دیدیم در این زمینه نکاتی را یادآور شویم.
با توجه به اینکه گروه آموزشی مهندسی ایران وابسته به هیچ ارگان یا سازمانی نمی باشد و از لحاظ سرمایه دارای محدودیت می باشد لذا فعلا امکان هیچگونه تبلیغات از طریق باشگاه های فرهنگی ورزشی (درج نام گروه آموزشی مهندسی ایران بر روی لباس و..) یا رسانه های سمعی و بصری وجود ندارد.
انشاالله با گسترش دامنه خدمات و تامین سرمایه لازم در آینده به این امر خواهیم پرداخت.
با توجه به اینکه حامیان و کاربران گروه آموزشی مهندسی ایران بزرگترین سرمایه ما می باشند ، از تمام دوستان جهت گسترش دامنه فعالیت ها و … تقاضای همکاری می نماییم.

اطلاعیه شماره ۲۳ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۰/۱۰/۱۳۸۹
با لطف و عنایت پروردگار و همیاری شما عزیزان گروه آموزشی مهندسی ایران سومین سال فعالیت خود را در حالی شروع میکند که اکنون بعنوان یکی از مراجع مهم در زمینه شیمی-نفت-گاز-پتروشیمی در کشور شناخته میشود.
در طی این ۲ سال سعی کرده ایم با ارائه مجموعه های مختلف و بصورت های متنوع (بسته های آموزشی-مجموعه کتب مهندسی-مجموعه فیلم های آموزشی-مجموعه اسلایدهای آموزشی و …) ضمن تنوع در محصولات،امکان انتخاب نیز برای شما عزیزان فراهم نماییم تا با توجه به نیازتان محصول مناسب را انتخاب نمایید.
به دلیل سومین سال فعالیت گروه آموزشی مهندسی ایران کلیه محصولات بمدت دو هفته با ۱۰% تخفیف ارائه میگردد.

اطلاعیه شماره ۲۲ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱/۱۰/۱۳۸۹
یکی از اهدافی که گروه آموزشی مهندسی ایران از ابتدا خود را به تحقق و اجرای آن پایبند می دانسته فراهم کردن بستری مناسب برای دانشجویان و پژوهشگران مراکز آموزشی جهت دسترسی به منابع مهندسی شیمی-نفت-گاز-پتروشیمی بوده و در طی مدت کوتاهی که از فعالیت این گروه می گذرد با تهیه منابع کمیاب و تحت عنوان بسته های آموزشی سعی در تحقق این هدف داشته و دارد.

اطلاعیه شماره ۲۱ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲/۸/۱۳۸۹
برخی از دوستان در هنگام ثبت اطلاعات سفارش محصول در قسمت شماره پیگیری مبلغ واریزی دچار سردرگمی شده ، برای رفع این مشکل تصمیم گرفتیم از این پس مشتریان محترم بجای درج شماره پیگیری مبلغ واریزی فقط زمان دقیق واریز وجه محصول سفارشی را ثبت نمایند.

اطلاعیه شماره ۲۰ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۰/۷/۱۳۸۹
از این پس علاوه بر آدرس www.mohande30.com با آدرس www.eng-group.net نیز می توانید وارد پایگاه اینترنتی گروه آموزشی مهندسی ایران شوید.

اطلاعیه شماره ۱۹ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۹/۷/۱۳۸۹
به اطلاع مشتریان عزیز بخصوص مشتریان استان تهران می رساند با توجه به تماس برخی از دوستان مبنی بر صدمه دیدن محصولات ارسالی (ترک خوردن-شکستن) و عدم توجه اداره پست به اعتراضات ما مبنی بر دقت در حمل بسته های پستی ، در هنگام تحویل محصولات خود از مامور پست ؛ محصول را بررسی نموده و در صورت آسیب دیدن (ترک خوردن – شکستن) از تحویل محصول خودداری نمایید.

اطلاعیه شماره ۱۸ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۶/۶/۱۳۸۹
به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر تصمیم گرفتیم یکسری محصولات فروشی گروه آموزشی مهندسی ایران را بصورت مجانی در اختیار عزیزان قرار دهیم و همچنین قیمت برخی از پروژه ها را بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش دادیم.
این تغییرات شامل:
۱٫ ارائه دو محصول بصورت مجانی که هر کدام قبلا به قیمت ۱۲٫۰۰۰ تومان بفروش می رسید
۲٫ کاهش قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصدی سه عدد پروژه
۳٫ حذف سه محصول بدلیل عدم استقبال
روز عید سعید فطر شاهد این تغییرات خواهید بود.

اطلاعیه شماره ۱۷ … تاریخ درج اطلاعیه: ۳۱/۵/۱۳۸۹
همواره یکی از اهداف گروه آموزشی مهندسی ایران ، رضایتمندی مشتریان بوده و در این راستا کیفیت عالی و قیمت پایین محصولات یکی از دلایل آن محسوب می شود. طی چند روز اخیر مشاهده شد چندی از محصولات ارسال شده برای مشتریان عزیز گروه آموزشی مهندسی ایران در شهرستان های دوردست ، دچار آسیب گردیده و با توجه به اینکه کلیه محصولات قبل از ارسال تست میگردد ؛ این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی ها نشان داد بدلیل پایین نگه داشتن قیمت،محصولات (CD-DVD) در بسته بندی که تحمل ضربه های شدید را ندارند (کاور ضد خش) عرضه میشود که این امر باعث آسیب محصولات در طی عملیات حمل و نقل به شهرستان های دوردست گردیده است.
بنابراین تصمیم گرفته شد از این پس محصولات ارسالی برای شهرستان های دوردست در بسته بندی های ضد ضربه ارائه گردد.

اطلاعیه شماره ۱۶ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۶/۳/۱۳۸۹
از اوایل سال ۱۳۸۹ مشاهده گردید سایت پیگیری مرسولات پستی (پست ایران) نتایج کد رهگیری را اشتباه نمایش میدهد.متاسفانه این مشکل سایت پست ایران برای پیگیری مرسولات پستی از طریق وارد نمودن کد رهگیری همچنان وجود دارد.
با توجه به تماس برخی دوستان لازم دیدیم این مساله را به اطلاع کاربران و خریداران عزیز برسانیم.

اطلاعیه شماره ۱۵ … تاریخ درج اطلاعیه: ۹/۲/۱۳۸۹
گروه آموزشی مهندسی ایران جهت تسهیل در امر خرید محصولات این گروه اقدام به راه اندازی سرویس ثبت فیش بانکی بصورت پیامک (SMS) نموده است. از این پس دیگر لازم نیست پس از واریز وجه محصول سفارشی دوباره به پایگاه اینترنتی مراجعه کرده و اقدام به ثبت فیش بانکی نمایید،شما پس از واریز وجه میتوانید از طریق ارسال پیامک (SMS) اقدام به ثبت اطلاعات در سیستم نمایید.

 

اطلاعیه شماره ۱۴ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۸/۱/۱۳۸۹
مشاهده میشود برخی افراد سودجو با تکمیل فرم ثبت فیش بانکی و ادعای واریز مبلغ محصول ، میخواهند محصولات را دریافت نمایند.
به این افراد باید این نکته را متذکر شویم که IP آنها در سیستم ذخیره میشود و به جرم کلاهبرداری میتوانیم این افراد را تحت پیگیرد قانونی قرار دهیم.
نکته دیگر اینکه تا مبلغ واریزی به حساب ما از طرف بانک مورد تائید قرار نگیرد ، هیچگونه محصولی تحویل سفارش دهنده نمیگردد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *