صفحه نخست » اخبار و اطلاعیه ها  » آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۹۰

آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۹۰

آرشیو اطلاعیه های سال ۱۳۹۰

اطلاعیه شماره ۳۱ … تاریخ درج اطلاعیه: ۲۴/۱۲/۱۳۹۰
با خرید هریک از محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین از %۲۰ (درصد) تخفیف ویژه جشنواره نوروزی گروه آموزشی مهندسی ایران بهره مند شوید.
توجه!
کلیه محصولات سفارشی از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین (جشنواره نوروزی) بدلیل تعطیلات نوروزی و تعطیلی اداره پست پس از پایان تعطیلات (۱۵ فروردین) برای شما ارسال میگردد.

 

اطلاعیه شماره ۳۰ … تاریخ درج اطلاعیه: ۳/۱۰/۱۳۹۰
با لطف و عنایت پروردگار و همیاری شما عزیزان گروه آموزشی مهندسی ایران چهارمین سال فعالیت خود را در حالی شروع میکند که اکنون بعنوان یکی از مراجع مهم در زمینه شیمی-نفت-گاز-پتروشیمی در کشور شناخته میشود.
در طی این ۳سال سعی کرده ایم با ارائه مجموعه های مختلف و بصورت های متنوع (بسته های آموزشی-مجموعه کتب مهندسی-مجموعه فیلم های آموزشی-مجموعه اسلایدهای آموزشی و … ) ضمن تنوع در محصولات،امکان انتخاب نیز برای شما عزیزان فراهم نماییم تا با توجه به نیازتان محصول مناسب را انتخاب نمایید.
اکنون گروه آموزشی مهندسی ایران با شروع چهارمین سال فعالیت خود قصد دارد فعالیت خود را در دیگر رشته های مهندسی گسترش دهد و در این زمینه قصد داریم علاوه بر پوشش رشته های شیمی-نفت-گاز-پتروشیمی در رشته های مهندسی کامپیوتر،مهندسی عمران و مهندسی برق و الکترونیک نیز فعالیت های خود را گسترش دهیم.
امیدوارم مانند گذشته با انتقادات و پیشنهادات سازنده و دلگرمی ها و حمایت های بی دریغتان ما را همراهی نمایید.

 

اطلاعیه شماره ۲۹ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۵/۸/۱۳۹۰
فرا رسیدن عید اخلاص و ایمان (عید سعید قربان) را به شما تبریک میگوییم و به همین مناسبت میتوانید محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران را با ۱۰ درصد تخفیف تهیه نمایید.

 

اطلاعیه شماره ۲۸ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۳/۲/۱۳۹۰
بدنبال افزایش ۱۰۰% (دو برابر) هزینه خدمات پستی و با توجه به اینکه یکی از اهداف گروه آموزشی مهندسی ایران ، ارائه محصولات با کمترین قیمت می باشد ؛ برای پایبندی به این اهداف و نشان دادن حسن نیت خود هیچگونه افزایشی در قیمت محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران صورت نمی گیرد.

 

اطلاعیه شماره ۲۷ … تاریخ درج اطلاعیه: ۱۳/۲/۱۳۹۰
کلیه محصولات عرضه شده توسط گروه آموزشی مهندسی ایران قبل از ارسال تست شده و پس از تایید نهایی برای خریداران ارسال می شود و با توجه به بسته بندی ضد ضربه ، امکان صدمه دیدن سفارش شما وجود ندارد.
کلیه محصولات سایت دارای بسته بندی و پک مخصوص میباشند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *